FAQ

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

Verdiğimiz her kararda her zaman en önemli öncelik olacaktır ve ileri teknolojilerle dijital varlık alışverişi için güvenli, güvenilir ve istikrarlı bir ortam sağlıyoruz

Likibit mevcut en güvenilir ve etkili güvenlik teknolojilerini kullanır. Fonların çoğunun ek güvenlik için soğuk depoda tutulmasını sağlamak için elastik, çok aşamalı bir cüzdan stratejisinden yararlanıyoruz. Ayrıca, Likibit tüm kullanıcılar için iki faktörlü kimlik doğrulaması sağlar ve birden çok koruma katmanı sağlamak için bir dizi ek güvenlik özelliği sağlar. Likibit'da, verdiğimiz her kararda güvenlik her zaman en önemli öncelik olacaktır.
Özel yapım ticaret motoru - Özel ticaret motorumuz ölçeklenebilir ve siparişlerin gerçek zamanlı olarak yürütülmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, kapsamlı API'lerimiz aracılığıyla üçüncü taraf ticaret platformlarını ve algoritmik ticareti de destekliyoruz.

Hızlı para yatırma ve çekme - Yüksek verimli ve otomatik izleme platformumuz, kullanıcılara bugün mevcut olan en hızlı işlemleri sunmamızı sağlar. Bu, denge, ticaret ve cüzdan bilgileri hakkındaki güncellemeleri içerir.

İnovasyonu Sürme - Blockchain endüstrisinde inovasyonu sürdürmeye yardımcı olmak için Likibit, hem yeni hem de yerleşik blok zincirlerini desteklemeye kararlıdır. Likibit, kullanıcılarına sürekli büyüyen blok zinciri teknolojileri ve dijital jetonlar sunmayı amaçlamaktadır ve ticaret platformunda listelenen tüm yeni dijital jetonlar, titiz bir inceleme sürecini tamamlamalıdır.

Uyumluluk taahhüdü - Likibit, Likibit ticaret platformunu veya şirketin diğer hizmetlerini kullanırken müşteriler ve sanal para geliştiricileri tarafından yasa dışı davranışların önlenmesine, tespit edilmesine ve düzeltilmesine yardımcı olan ilgili yargı alanındaki mevcut tüm düzenlemelere uymayı taahhüt eder.